Stacja Obok / Samochody elektryczne / Toyota bZ4X Touring SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY · DANE I CENY
Toyota bZ4X Touring Toyota bZ4X Touring to model z napędem całkowicie elektrycznym i nadwoziem typu suv. Dla wersji Style · 224 KM · FWD potwierdzono zasięg mieszany WLTP 591 km.Źródła opisu Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 Producent · PL · Sprawdzono 2.11.2026 Otwórz źródło ↗
Toyota — krótko o marce. Toyota Motor Co. powstała w Japonii w 1937 r. Model osobowy Toyoda AA zadebiutował już w 1936 r., zanim utworzono odrębną spółkę samochodową. Źródła opisu Toyota — historia producenta Historia producenta · Sprawdzono 2.11.2026 Otwórz źródło ↗
BEV — napęd elektryczny Opisane warianty: 5 Źródła: 1
Trwa szczegółowa weryfikacja modelu. Ta karta pokazuje potwierdzone odczyty i jawne braki. Nie oznacza to kompletnej specyfikacji wszystkich wersji.
Ceny i oferty Dane techniczne Źródła i daty Ceny w Polsce — porównuj warunki Kwoty brutto za samochód. Odczyt ceny zachowuje bieżący status przez 31 dni, o ile wcześniej nie wygasła oferta. Rata, dotacja i koszt finansowania to odrębne wartości. Oferta dealera dotyczy wskazanego egzemplarza lub konfiguracji.
Katalogowa 214 900 zł
Style · 224 KM · FWD Aktualność danych: 2.11.2026
Style 224 KM · FWD; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Promocyjna 189 900 zł
Style · 224 KM · FWD Aktualność danych: 2.11.2026
Style 224 KM · FWD; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Katalogowa 214 900 zł
Tour de Pologne · 224 KM · FWD Aktualność danych: 2.11.2026
Tour de Pologne 224 KM · FWD; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Promocyjna 189 900 zł
Tour de Pologne · 224 KM · FWD Aktualność danych: 2.11.2026
Tour de Pologne 224 KM · FWD; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Katalogowa 231 900 zł
Style · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Style 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Promocyjna 206 900 zł
Style · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Style 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Katalogowa 231 900 zł
Tour de Pologne · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Tour de Pologne 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Promocyjna 206 900 zł
Tour de Pologne · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Tour de Pologne 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Katalogowa 256 900 zł
Executive · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Executive 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Promocyjna 231 900 zł
Executive · 380 KM · AWD X-MODE Aktualność danych: 2.11.2026
Executive 380 KM · AWD X-MODE; RP2026/MY2026, cena brutto. Cennik od 15.10.2026, do odwołania lub wyczerpania zapasów. Bez opcji i dotacji; raty finansowania są osobną ofertą.
Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 ↗ Specyfikacja według wersji Zasięg mieszany WLTP nie jest prognozą zasięgu zimą ani na autostradzie. Moc DC jest wartością maksymalną; czas ładowania zależy od warunków testu, temperatury i stanu akumulatora.
Rozwiń wybraną wersję, aby zobaczyć jej pełną tabelę. Brak potwierdzenia parametru nie oznacza wartości zero.
Style · 224 KM · FWD Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 24 / 40 pól potwierdzonych
Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.
Nadwozie i przestrzeń
Liczba miejsc Do weryfikacji
Liczba drzwi Do weryfikacji Szerokość bez lusterek 1860 mm[pdf]
Szerokość z lusterkami Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami Do weryfikacji
Prześwit Do weryfikacji Bagażnik — siedzenia rozłożone 669 lDo linii okna. [pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone Do weryfikacji
Bagażnik przedni Do weryfikacji Akumulator i zasięg Pojemność użytkowa akumulatora 71 kWh[pdf] Pojemność całkowita akumulatora 74,7 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto Do weryfikacji Chemia akumulatora Litowo-jonowy[pdf] Architektura napięciowa 391 V[pdf] Zasięg mieszany WLTP 591 km[pdf] Zużycie energii WLTP 14 kWh/100 km[pdf] Napęd i osiągi Moc układu napędowego 165 kW[pdf] Moc układu napędowego 224 KM[pdf] Moment obrotowy układu 269 Nm[pdf] Przyspieszenie 0–100 km/h 7,3 s[pdf] Prędkość maksymalna 160 km/h[pdf] Ładowanie
Złącza ładowania Do weryfikacji Ładowanie AC — maksymalna moc 11 kW[pdf] Ładowanie DC — maksymalna moc 150 kW[pdf] Ładowanie DC 10–80% 28 min[pdf]
Ładowanie DC 15–80% Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80% Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100% Do weryfikacji Ładowanie AC 10–100% 7 h[pdf] Pompa ciepła Standard[pdf] Masy i gwarancja
Masa własna Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita Do weryfikacji Przyczepa z hamulcem 750 kg[pdf]
Gwarancja samochodu Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora Do weryfikacji Tour de Pologne · 224 KM · FWD Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 24 / 40 pól potwierdzonych
Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.
Nadwozie i przestrzeń
Liczba miejsc Do weryfikacji
Liczba drzwi Do weryfikacji Szerokość bez lusterek 1860 mm[pdf]
Szerokość z lusterkami Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami Do weryfikacji
Prześwit Do weryfikacji Bagażnik — siedzenia rozłożone 669 lDo linii okna. [pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone Do weryfikacji
Bagażnik przedni Do weryfikacji Akumulator i zasięg Pojemność użytkowa akumulatora 71 kWh[pdf] Pojemność całkowita akumulatora 74,7 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto Do weryfikacji Chemia akumulatora Litowo-jonowy[pdf] Architektura napięciowa 391 V[pdf] Zasięg mieszany WLTP 591 km[pdf] Zużycie energii WLTP 14 kWh/100 km[pdf] Napęd i osiągi Moc układu napędowego 165 kW[pdf] Moc układu napędowego 224 KM[pdf] Moment obrotowy układu 269 Nm[pdf] Przyspieszenie 0–100 km/h 7,3 s[pdf] Prędkość maksymalna 160 km/h[pdf] Ładowanie
Złącza ładowania Do weryfikacji Ładowanie AC — maksymalna moc 11 kW[pdf] Ładowanie DC — maksymalna moc 150 kW[pdf] Ładowanie DC 10–80% 28 min[pdf]
Ładowanie DC 15–80% Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80% Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100% Do weryfikacji Ładowanie AC 10–100% 7 h[pdf] Pompa ciepła Standard[pdf] Masy i gwarancja
Masa własna Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita Do weryfikacji Przyczepa z hamulcem 750 kg[pdf]
Gwarancja samochodu Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora Do weryfikacji Style · 380 KM · AWD X-MODE Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 23 / 40 pól potwierdzonych
Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.
Nadwozie i przestrzeń
Liczba miejsc Do weryfikacji
Liczba drzwi Do weryfikacji Szerokość bez lusterek 1860 mm[pdf]
Szerokość z lusterkami Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami Do weryfikacji
Prześwit Do weryfikacji Bagażnik — siedzenia rozłożone 669 lDo linii okna. [pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone Do weryfikacji
Bagażnik przedni Do weryfikacji Akumulator i zasięg Pojemność użytkowa akumulatora 71 kWh[pdf] Pojemność całkowita akumulatora 74,7 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto Do weryfikacji Chemia akumulatora Litowo-jonowy[pdf] Architektura napięciowa 391 V[pdf] Zasięg mieszany WLTP 479–528 km[pdf] Zużycie energii WLTP 15,3–16,6 kWh/100 km[pdf] Napęd i osiągi Moc układu napędowego 280 kW[pdf] Moc układu napędowego 380 KM[pdf]
Moment obrotowy układu Do weryfikacji Przyspieszenie 0–100 km/h 4,5 s[pdf] Prędkość maksymalna 180 km/h[pdf] Ładowanie
Złącza ładowania Do weryfikacji Ładowanie AC — maksymalna moc 11 kW[pdf] Ładowanie DC — maksymalna moc 150 kW[pdf] Ładowanie DC 10–80% 28 min[pdf]
Ładowanie DC 15–80% Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80% Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100% Do weryfikacji Ładowanie AC 10–100% 7 h[pdf] Pompa ciepła Standard[pdf] Masy i gwarancja
Masa własna Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita Do weryfikacji Przyczepa z hamulcem 1500 kg[pdf]
Gwarancja samochodu Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora Do weryfikacji Tour de Pologne · 380 KM · AWD X-MODE Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 23 / 40 pól potwierdzonych
Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.
Nadwozie i przestrzeń
Liczba miejsc Do weryfikacji
Liczba drzwi Do weryfikacji Szerokość bez lusterek 1860 mm[pdf]
Szerokość z lusterkami Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami Do weryfikacji
Prześwit Do weryfikacji Bagażnik — siedzenia rozłożone 669 lDo linii okna. [pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone Do weryfikacji
Bagażnik przedni Do weryfikacji Akumulator i zasięg Pojemność użytkowa akumulatora 71 kWh[pdf] Pojemność całkowita akumulatora 74,7 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto Do weryfikacji Chemia akumulatora Litowo-jonowy[pdf] Architektura napięciowa 391 V[pdf] Zasięg mieszany WLTP 479–528 km[pdf] Zużycie energii WLTP 15,3–16,6 kWh/100 km[pdf] Napęd i osiągi Moc układu napędowego 280 kW[pdf] Moc układu napędowego 380 KM[pdf]
Moment obrotowy układu Do weryfikacji Przyspieszenie 0–100 km/h 4,5 s[pdf] Prędkość maksymalna 180 km/h[pdf] Ładowanie
Złącza ładowania Do weryfikacji Ładowanie AC — maksymalna moc 11 kW[pdf] Ładowanie DC — maksymalna moc 150 kW[pdf] Ładowanie DC 10–80% 28 min[pdf]
Ładowanie DC 15–80% Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80% Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100% Do weryfikacji Ładowanie AC 10–100% 7 h[pdf] Pompa ciepła Standard[pdf] Masy i gwarancja
Masa własna Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita Do weryfikacji Przyczepa z hamulcem 1500 kg[pdf]
Gwarancja samochodu Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora Do weryfikacji Executive · 380 KM · AWD X-MODE Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 23 / 40 pól potwierdzonych
Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.
Nadwozie i przestrzeń
Liczba miejsc Do weryfikacji
Liczba drzwi Do weryfikacji Szerokość bez lusterek 1860 mm[pdf]
Szerokość z lusterkami Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami Do weryfikacji
Prześwit Do weryfikacji Bagażnik — siedzenia rozłożone 669 lDo linii okna. [pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone Do weryfikacji
Bagażnik przedni Do weryfikacji Akumulator i zasięg Pojemność użytkowa akumulatora 71 kWh[pdf] Pojemność całkowita akumulatora 74,7 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto Do weryfikacji Chemia akumulatora Litowo-jonowy[pdf] Architektura napięciowa 391 V[pdf] Zasięg mieszany WLTP 479–528 km[pdf] Zużycie energii WLTP 15,3–16,6 kWh/100 km[pdf] Napęd i osiągi Moc układu napędowego 280 kW[pdf] Moc układu napędowego 380 KM[pdf]
Moment obrotowy układu Do weryfikacji Przyspieszenie 0–100 km/h 4,5 s[pdf] Prędkość maksymalna 180 km/h[pdf] Ładowanie
Złącza ładowania Do weryfikacji Ładowanie AC — maksymalna moc 22 kW[pdf] Ładowanie DC — maksymalna moc 150 kW[pdf] Ładowanie DC 10–80% 28 min[pdf]
Ładowanie DC 15–80% Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80% Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100% Do weryfikacji Ładowanie AC 10–100% 3,5 h[pdf] Pompa ciepła Standard[pdf] Masy i gwarancja
Masa własna Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita Do weryfikacji Przyczepa z hamulcem 1500 kg[pdf]
Gwarancja samochodu Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora Do weryfikacji Źródła i daty weryfikacji Źródło przy parametrze wskazuje konkretny materiał. Ceny i dane mogą dotyczyć różnych roczników — nie łączymy ich w jedną wersję. Warunki źródłowe zachowujemy w języku polskim.
[pdf] Toyota bZ4X Touring — cennik od 15.10.2026, MY2026/RP2026 Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026
https://pdf.sites.toyota.pl/spec_bz4x_touring_MY26_PY26.pdf