SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY · DANE I CENY

Škoda Enyaq Coupé

Škoda Enyaq Coupé to model z napędem całkowicie elektrycznym i nadwoziem typu suv coupe. Dla wersji Selection 85 · MY27/RP26 potwierdzono zasięg mieszany WLTP 591 km.

Škoda — krótko o marce. Korzenie Škody sięgają firmy Laurin & Klement, która rozpoczęła produkcję rowerów w 1895 r. Pierwszy samochód Voiturette A pojawił się w 1905 r.; nazwa Škoda weszła do tej historii po połączeniu firm w 1925 r.

BEV — napęd elektrycznyOpisane warianty: 4Źródła: 1
Brak zdjęcia

Najważniejsze parametry

Selection 85 · MY27/RP26 · Pochodzenie marki: Europa

Bateria użytkowa
77 kWh ↗
Zasięg WLTP
591 km ↗
Moc silnika
285 KM ↗
Ładowanie DC
165 kW ↗
Zobacz wszystkie parametry i pozostałe wersje ↓

Ceny w Polsce — porównuj warunki

Kwoty brutto za samochód. Odczyt ceny zachowuje bieżący status przez 31 dni, o ile wcześniej nie wygasła oferta. Rata, dotacja i koszt finansowania to odrębne wartości. Oferta dealera dotyczy wskazanego egzemplarza lub konfiguracji.

Katalogowa223 950 zł

Selection 85 · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Selection 85 · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗
Promocyjna195 950 zł

Selection 85 · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Selection 85 · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗
Katalogowa236 150 zł

Selection 85x · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Selection 85x · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗
Promocyjna208 150 zł

Selection 85x · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Selection 85x · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗
Katalogowa238 250 zł

Sportline · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Sportline · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗
Promocyjna210 250 zł

Sportline · MY27/RP26

Aktualność danych: 2.11.2026

Sportline · MY27/RP26; brutto, bez opcji i dotacji. Cennik od 1.10.2026. Cena po obniżce oddzielona od przekreślonej ceny i najniższej z 30 dni. Raty finansowania nie są ceną samochodu.

Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026 ↗

Specyfikacja według wersji

Zasięg mieszany WLTP nie jest prognozą zasięgu zimą ani na autostradzie. Moc DC jest wartością maksymalną; czas ładowania zależy od warunków testu, temperatury i stanu akumulatora.

Rozwiń wybraną wersję, aby zobaczyć jej pełną tabelę. Brak potwierdzenia parametru nie oznacza wartości zero.

Selection 85 · MY27/RP26

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 14 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupe[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
Do weryfikacji
Szerokość bez lusterek
Do weryfikacji
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
Do weryfikacji
Rozstaw osi
2766–2773 mm[pdf]
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
591 kmMaksymalny zasięg danej konfiguracji w cenniku; zależy od wyposażenia i tygodnia produkcji.[pdf]
Zużycie energii WLTP
14,8–15,8 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
RWD[pdf]
Moc układu napędowego
210 kW[pdf]
Moc układu napędowego
285 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
6,6 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
165 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Opcja: 5300 zł według cennika[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
4 lata / 80 000 km; pierwsze 2 lata bez limitu, oferta do odwołania.[pdf]
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Selection 85x · MY27/RP26

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 14 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupe[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
Do weryfikacji
Szerokość bez lusterek
Do weryfikacji
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
Do weryfikacji
Rozstaw osi
2766–2773 mm[pdf]
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
591 kmMaksymalny zasięg danej konfiguracji w cenniku; zależy od wyposażenia i tygodnia produkcji.[pdf]
Zużycie energii WLTP
15,1–16 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
AWD[pdf]
Moc układu napędowego
220 kW[pdf]
Moc układu napędowego
299 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
6,3 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
165 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Opcja: 5300 zł według cennika[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
4 lata / 80 000 km; pierwsze 2 lata bez limitu, oferta do odwołania.[pdf]
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Sportline · MY27/RP26

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 14 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupe[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
Do weryfikacji
Szerokość bez lusterek
Do weryfikacji
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
Do weryfikacji
Rozstaw osi
2766–2773 mm[pdf]
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
579 kmMaksymalny zasięg danej konfiguracji w cenniku; zależy od wyposażenia i tygodnia produkcji.[pdf]
Zużycie energii WLTP
15,2–15,8 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
RWD[pdf]
Moc układu napędowego
210 kW[pdf]
Moc układu napędowego
285 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
6,6 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
165 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Opcja: 5300 zł według cennika[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
4 lata / 80 000 km; pierwsze 2 lata bez limitu, oferta do odwołania.[pdf]
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

RS · MY27/RP26

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 14 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupe[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
Do weryfikacji
Szerokość bez lusterek
Do weryfikacji
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
Do weryfikacji
Rozstaw osi
2767–2773 mm[pdf]
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
574 kmMaksymalny zasięg danej konfiguracji w cenniku; zależy od wyposażenia i tygodnia produkcji.[pdf]
Zużycie energii WLTP
15,6–17,1 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
AWD[pdf]
Moc układu napędowego
250 kW[pdf]
Moc układu napędowego
340 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
5,4 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
165 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Opcja: 5300 zł według cennika[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
4 lata / 80 000 km; pierwsze 2 lata bez limitu, oferta do odwołania.[pdf]
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Źródła i daty weryfikacji

Źródło przy parametrze wskazuje konkretny materiał. Ceny i dane mogą dotyczyć różnych roczników — nie łączymy ich w jedną wersję. Warunki źródłowe zachowujemy w języku polskim.

  1. [pdf] Škoda Enyaq i Coupé — polski cennik MY27/RP26 od 1.10.2026

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.skoda.pl/_doc/351e05a8-2fdf-4116-878a-63ff3b3f4051