SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY · DANE I CENY

Renault 5 E-Tech electric

Renault 5 E-Tech electric to model z napędem całkowicie elektrycznym i nadwoziem typu hatchback. Dla wersji 120 KM urban range · 40 kWh potwierdzono zasięg mieszany WLTP 300 km.

Renault — krótko o marce. Renault powstało we Francji w 1898 r. Historia marki zaczęła się od małego samochodu Type A; dzisiejsze modele E-Tech electric należą do odrębnych, współczesnych generacji.

BEV — napęd elektrycznyOpisane warianty: 2Źródła: 3
Brak zdjęcia

Najważniejsze parametry

120 KM urban range · 40 kWh · Pochodzenie marki: Europa

Bateria użytkowa
40 kWh ↗
Zasięg WLTP
300 km ↗
Moc silnika
120 KM ↗
Ładowanie AC
11 kW ↗
Ładowanie DC
80 kW ↗
Zobacz wszystkie parametry i pozostałe wersje ↓

Ceny w Polsce — porównuj warunki

Kwoty brutto za samochód. Odczyt ceny zachowuje bieżący status przez 31 dni, o ile wcześniej nie wygasła oferta. Rata, dotacja i koszt finansowania to odrębne wartości. Oferta dealera dotyczy wskazanego egzemplarza lub konfiguracji.

Katalogowa122 300 zł

120 KM urban range · 40 kWh

Do potwierdzenia · Aktualność danych: 2.11.2026

Cena wyświetlana na podstronie danych technicznych. Różni się od PDF; rocznik i zakres ceny wymagają potwierdzenia. Nie wybieramy jej jako pewnej oferty.

Renault Polska — dane techniczne ↗
Oferta dealera135 700 zł

120 KM urban range · 40 kWh

Do potwierdzenia · Aktualność danych: 2.11.2026

Techno 120, produkcja 2025, konkretny egzemplarz PGD. Kwota w nagłówku oferty. Sprzeczność kwot na jednej stronie i oznaczenia 122 KM wobec 120 KM w cenniku Renault; nie traktujemy jej jako potwierdzonej aktualnej ceny tej wersji.

Renault PGD — egzemplarz Techno z produkcji 2025 ↗
Oferta dealera128 500 zł

120 KM urban range · 40 kWh

Do potwierdzenia · Aktualność danych: 2.11.2026

Techno 120, produkcja 2025, konkretny egzemplarz PGD. Kwota gotówkowa w opisie. Sprzeczność kwot na jednej stronie i oznaczenia 122 KM wobec 120 KM w cenniku Renault; nie traktujemy jej jako potwierdzonej aktualnej ceny tej wersji.

Renault PGD — egzemplarz Techno z produkcji 2025 ↗
Z finansowaniem121 500 zł

120 KM urban range · 40 kWh

Do potwierdzenia · Aktualność danych: 2.11.2026

Techno 120, produkcja 2025, konkretny egzemplarz PGD. Kwota wyłącznie z finansowaniem w opisie; całkowite koszty finansowania nie zostały potwierdzone. Sprzeczność kwot na jednej stronie i oznaczenia 122 KM wobec 120 KM w cenniku Renault; nie traktujemy jej jako potwierdzonej aktualnej ceny tej wersji.

Dodatkowy koszt finansowania nie jest ujęty w cenie auta.

Renault PGD — egzemplarz Techno z produkcji 2025 ↗

Specyfikacja według wersji

Zasięg mieszany WLTP nie jest prognozą zasięgu zimą ani na autostradzie. Moc DC jest wartością maksymalną; czas ładowania zależy od warunków testu, temperatury i stanu akumulatora.

Rozwiń wybraną wersję, aby zobaczyć jej pełną tabelę. Brak potwierdzenia parametru nie oznacza wartości zero.

120 KM urban range · 40 kWh

Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 27 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[tech]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
5[tech]
Długość
3922 mm[tech]
Szerokość bez lusterek
1808 mm[tech]
Szerokość z lusterkami
2020 mm[tech]
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1498 mm[tech]
Rozstaw osi
2540 mm[tech]
Prześwit
145 mm[tech]
Bagażnik — siedzenia rozłożone
326 l326 l według pomiaru producenta; w tym samym źródle 277 dm³ VDA. Metody pomiaru nie są zamienne.[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
1106 l[pdf]
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
40 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
Do weryfikacji
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
400 V[pdf]
Zasięg mieszany WLTP
300 kmWartość z PDF gamy 2026. Podstrona techniczna 120 KM podaje też 315 km i w wyposażeniu 300 km; nie przenosimy tej niespójnej liczby na tę wersję.[pdf]
Zużycie energii WLTP
14,5 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
FWD — przednie koła[pdf]
Moc układu napędowego
90 kW[pdf]
Moc układu napędowego
120 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
225 Nm[pdf]
Przyspieszenie 0–100 km/h
9 s[pdf]
Prędkość maksymalna
150 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
11 kW[pdf]
Ładowanie DC — maksymalna moc
80 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
30 min[pdf]
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Standard[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
1412 kg[pdf]
Dopuszczalna masa całkowita
1865 kg[pdf]
Przyczepa z hamulcem
500 kg[pdf]
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

150 KM comfort range · 52 kWh

Rynek: PL · Rok / dokument: 2026 · 27 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[tech]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
5[tech]
Długość
3922 mm[tech]
Szerokość bez lusterek
1808 mm[tech]
Szerokość z lusterkami
2020 mm[tech]
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1498 mm[tech]
Rozstaw osi
2540 mm[tech]
Prześwit
145 mm[tech]
Bagażnik — siedzenia rozłożone
326 l326 l według pomiaru producenta; w tym samym źródle 277 dm³ VDA. Metody pomiaru nie są zamienne.[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
1106 l[pdf]
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
52 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
Do weryfikacji
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
400 V[pdf]
Zasięg mieszany WLTP
410 kmWartość z PDF gamy 2026. Podstrona techniczna 120 KM podaje też 315 km i w wyposażeniu 300 km; nie przenosimy tej niespójnej liczby na tę wersję.[pdf]
Zużycie energii WLTP
14,9 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
FWD — przednie koła[pdf]
Moc układu napędowego
110 kW[pdf]
Moc układu napędowego
150 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
245 Nm[pdf]
Przyspieszenie 0–100 km/h
7,9 s[pdf]
Prędkość maksymalna
150 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
11 kW[pdf]
Ładowanie DC — maksymalna moc
100 kW[pdf]
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
30 min[pdf]
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Standard[pdf]

Masy i gwarancja

Masa własna
1469 kg[pdf]
Dopuszczalna masa całkowita
1920 kg[pdf]
Przyczepa z hamulcem
500 kg[pdf]
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Źródła i daty weryfikacji

Źródło przy parametrze wskazuje konkretny materiał. Ceny i dane mogą dotyczyć różnych roczników — nie łączymy ich w jedną wersję. Warunki źródłowe zachowujemy w języku polskim.

  1. [pdf] Renault Polska — cennik gamy 2026, od 2.10.2026

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://cdn.group.renault.com/ren/pl/pdf/cenniki/renault-5-price.pdf.asset.pdf/86f744d0bf.pdf
  2. [tech] Renault Polska — dane techniczne

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.renault.pl/samochody-elektryczne/renault5/dane-techniczne.html

    Na stronie występują rozbieżne zasięgi 300 i 315 km oraz cena 122 300 zł; PDF wskazuje inne wartości.

  3. [dealer-pgd] Renault PGD — egzemplarz Techno z produkcji 2025

    Sprzedawca · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://kup.renault.pl/nowedealerszczegoly/pgd/renault/r5/2025/111341

    Nagłówek i opis podają różne kwoty; oferta wymaga indywidualnego potwierdzenia.