SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY · DANE I CENY

CUPRA Tavascan

CUPRA Tavascan to model z napędem całkowicie elektrycznym i nadwoziem typu suv coupé. Dla wersji Tavascan · 190 KM potwierdzono zasięg mieszany WLTP 403–441 km.

BEV — napęd elektrycznyOpisane warianty: 3Źródła: 2
Brak zdjęcia

Najważniejsze parametry

Tavascan · 190 KM · Pochodzenie marki: Europa

Bateria użytkowa
58 kWh ↗
Zasięg WLTP
403–441 km ↗
Moc silnika
190 KM ↗
Zobacz wszystkie parametry i pozostałe wersje ↓

Ceny w Polsce — porównuj warunki

Kwoty brutto za samochód. Odczyt ceny zachowuje bieżący status przez 31 dni, o ile wcześniej nie wygasła oferta. Rata, dotacja i koszt finansowania to odrębne wartości. Oferta dealera dotyczy wskazanego egzemplarza lub konfiguracji.

Katalogowa178 800 zł

Tavascan · 190 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

Tavascan; MY2027/RP2026, polski cennik 6.10.2026, kwota brutto bez dotacji, finansowania i opcji. Dostępna moc zależy od temperatury i poziomu naładowania baterii; szczegóły w źródle.

CUPRA Tavascan MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa235 600 zł

Endurance · 286 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

Endurance; MY2027/RP2026, polski cennik 6.10.2026, kwota brutto bez dotacji, finansowania i opcji. Dostępna moc zależy od temperatury i poziomu naładowania baterii; szczegóły w źródle.

CUPRA Tavascan MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa272 700 zł

VZ 4Drive · 340 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

VZ 4Drive; MY2027/RP2026, polski cennik 6.10.2026, kwota brutto bez dotacji, finansowania i opcji. Dostępna moc zależy od temperatury i poziomu naładowania baterii; szczegóły w źródle.

CUPRA Tavascan MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗

Specyfikacja według wersji

Zasięg mieszany WLTP nie jest prognozą zasięgu zimą ani na autostradzie. Moc DC jest wartością maksymalną; czas ładowania zależy od warunków testu, temperatury i stanu akumulatora.

Rozwiń wybraną wersję, aby zobaczyć jej pełną tabelę. Brak potwierdzenia parametru nie oznacza wartości zero.

Tavascan · 190 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 13 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupé[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4644 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1861 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1598 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
540 l[web]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
58 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
61 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
403–441 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
15,4–17,2 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
140 kW[pdf]
Moc układu napędowego
190 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
8,6 s[pdf]
Prędkość maksymalna
160 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Endurance · 286 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 13 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupé[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4644 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1861 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1598 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
540 l[web]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
468–557 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
15,6–18,8 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
210 kW[pdf]
Moc układu napędowego
286 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
6,8 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

VZ 4Drive · 340 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 13 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
SUV coupé[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4644 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1861 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1598 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
540 l[web]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
77 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
82 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
512–522 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
16,5–16,8 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
250 kW[pdf]
Moc układu napędowego
340 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
5,5 s[pdf]
Prędkość maksymalna
180 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Źródła i daty weryfikacji

Źródło przy parametrze wskazuje konkretny materiał. Ceny i dane mogą dotyczyć różnych roczników — nie łączymy ich w jedną wersję. Warunki źródłowe zachowujemy w języku polskim.

  1. [pdf] CUPRA Tavascan MY2027 — cennik 6.10.2026

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.cupra.com/content/dam/countries/pl/cupra-website/cenniki/my27py26/actual/CENNIK_CUPRA_TAVASCAN_MY27PY26_2026_10_06_V01D.pdf
  2. [web] CUPRA Tavascan — polska strona i wymiary

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.cupraofficial.pl/samochody/tavascan