SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY · DANE I CENY

CUPRA Raval

CUPRA Raval to model z napędem całkowicie elektrycznym i nadwoziem typu hatchback. Dla wersji Plus · 135 KM potwierdzono zasięg mieszany WLTP 328 km.

BEV — napęd elektrycznyOpisane warianty: 5Źródła: 2
Brak zdjęcia

Najważniejsze parametry

Plus · 135 KM · Pochodzenie marki: Europa

Bateria użytkowa
37 kWh ↗
Zasięg WLTP
328 km ↗
Moc silnika
135 KM ↗
Zobacz wszystkie parametry i pozostałe wersje ↓

Ceny w Polsce — porównuj warunki

Kwoty brutto za samochód. Odczyt ceny zachowuje bieżący status przez 31 dni, o ile wcześniej nie wygasła oferta. Rata, dotacja i koszt finansowania to odrębne wartości. Oferta dealera dotyczy wskazanego egzemplarza lub konfiguracji.

Katalogowa99 900 zł

Premiere Edition · 135 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

Premiere Edition; MY2027/RP2026, brutto bez opcji, dotacji i finansowania. Nie jest ratą leasingu; potwierdź przyjęcie zamówienia u dealera.

CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa113 900 zł

Plus · 135 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

Plus; MY2027/RP2026, brutto bez opcji, dotacji i finansowania. Nie jest ratą leasingu; potwierdź przyjęcie zamówienia u dealera.

CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa142 900 zł

Endurance · 211 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

Endurance; MY2027/RP2026, brutto bez opcji, dotacji i finansowania. Nie jest ratą leasingu; potwierdź przyjęcie zamówienia u dealera.

CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa155 200 zł

VZ · 226 KM

Aktualność danych: 2.11.2026

VZ; MY2027/RP2026, brutto bez opcji, dotacji i finansowania. Nie jest ratą leasingu; potwierdź przyjęcie zamówienia u dealera.

CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗
Katalogowa99 900 zł

Raval 116 KM · 37 kWh

Do potwierdzenia · Aktualność danych: 2.11.2026

Szacunkowa cena bazowej wersji 116 KM; ta wersja nie jest jeszcze dostępna do zamawiania.

CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026 ↗

Specyfikacja według wersji

Zasięg mieszany WLTP nie jest prognozą zasięgu zimą ani na autostradzie. Moc DC jest wartością maksymalną; czas ładowania zależy od warunków testu, temperatury i stanu akumulatora.

Rozwiń wybraną wersję, aby zobaczyć jej pełną tabelę. Brak potwierdzenia parametru nie oznacza wartości zero.

Premiere Edition · 135 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 12 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg. PDF z 6.10.2026 rozróżnia wersje dostępne do zamówienia od przyszłej bazowej 116 KM. Strona modelu ma także ogólny, sprzeczny dopisek o niedostępności całego modelu; termin konkretnej wersji potwierdza dealer.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4046 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1784 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1514 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
441 l[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
37 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
38,5 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
328 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
13,8–15 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
135 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
9,5 s[pdf]
Prędkość maksymalna
160 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Plus · 135 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 12 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg. PDF z 6.10.2026 rozróżnia wersje dostępne do zamówienia od przyszłej bazowej 116 KM. Strona modelu ma także ogólny, sprzeczny dopisek o niedostępności całego modelu; termin konkretnej wersji potwierdza dealer.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4046 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1784 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1514 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
441 l[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
37 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
38,5 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
328 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
13,8–15 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
135 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
9,5 s[pdf]
Prędkość maksymalna
160 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Endurance · 211 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 12 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg. PDF z 6.10.2026 rozróżnia wersje dostępne do zamówienia od przyszłej bazowej 116 KM. Strona modelu ma także ogólny, sprzeczny dopisek o niedostępności całego modelu; termin konkretnej wersji potwierdza dealer.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4046 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1784 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1514 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
441 l[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
52 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
55 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
446 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
13,6–14,8 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
211 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
7,1 s[pdf]
Prędkość maksymalna
160 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

VZ · 226 KM

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 12 / 40 pól potwierdzonych

Parametry dotyczą wskazanego wariantu; wyposażenie i koła mogą zmieniać masę, zużycie oraz zasięg. PDF z 6.10.2026 rozróżnia wersje dostępne do zamówienia od przyszłej bazowej 116 KM. Strona modelu ma także ogólny, sprzeczny dopisek o niedostępności całego modelu; termin konkretnej wersji potwierdza dealer.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Hatchback[pdf]
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
4046 mm[web]
Szerokość bez lusterek
1784 mm[web]
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
1514 mm[web]
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
441 l[pdf]
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
52 kWh[pdf]
Pojemność całkowita akumulatora
55 kWh[pdf]
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
Do weryfikacji
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
440 km[pdf]
Zużycie energii WLTP
13,8–16,2 kWh/100 km[pdf]

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
226 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
6,8 s[pdf]
Prędkość maksymalna
175 km/h[pdf]

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Raval 116 KM · 37 kWh

Rynek: PL · Rok / dokument: 2027 · 2 / 40 pól potwierdzonych

Przyszła wersja bazowa, bez zamówień i homologacji według przypisu PDF.

Nadwozie i przestrzeń

Nadwozie
Do weryfikacji
Liczba miejsc
Do weryfikacji
Liczba drzwi
Do weryfikacji
Długość
Do weryfikacji
Szerokość bez lusterek
Do weryfikacji
Szerokość z lusterkami
Do weryfikacji
Szerokość ze złożonymi lusterkami
Do weryfikacji
Wysokość
Do weryfikacji
Rozstaw osi
Do weryfikacji
Prześwit
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia rozłożone
Do weryfikacji
Bagażnik — siedzenia złożone
Do weryfikacji
Bagażnik przedni
Do weryfikacji

Akumulator i zasięg

Pojemność użytkowa akumulatora
Do weryfikacji
Pojemność całkowita akumulatora
Do weryfikacji
Pojemność podana bez określenia netto/brutto
37 kWh[pdf]
Chemia akumulatora
Do weryfikacji
Architektura napięciowa
Do weryfikacji
Zasięg mieszany WLTP
Do weryfikacji
Zużycie energii WLTP
Do weryfikacji

Napęd i osiągi

Napęd
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
Do weryfikacji
Moc układu napędowego
116 KM[pdf]
Moment obrotowy układu
Do weryfikacji
Przyspieszenie 0–100 km/h
Do weryfikacji
Prędkość maksymalna
Do weryfikacji

Ładowanie

Złącza ładowania
Do weryfikacji
Ładowanie AC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC — maksymalna moc
Do weryfikacji
Ładowanie DC 10–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 15–80%
Do weryfikacji
Ładowanie DC 20–80%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 0–100%
Do weryfikacji
Ładowanie AC 10–100%
Do weryfikacji
Pompa ciepła
Do weryfikacji

Masy i gwarancja

Masa własna
Do weryfikacji
Dopuszczalna masa całkowita
Do weryfikacji
Przyczepa z hamulcem
Do weryfikacji
Gwarancja samochodu
Do weryfikacji
Gwarancja akumulatora
Do weryfikacji

Źródła i daty weryfikacji

Źródło przy parametrze wskazuje konkretny materiał. Ceny i dane mogą dotyczyć różnych roczników — nie łączymy ich w jedną wersję. Warunki źródłowe zachowujemy w języku polskim.

  1. [pdf] CUPRA Raval MY2027 — cennik 6.10.2026

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.cupra.com/content/dam/countries/pl/cupra-website/cenniki/my27py26/actual/CENNIK_CUPRA_RAVAL_KS1_MY27PY26_2026_10_06_V01Fv2.pdf
  2. [web] CUPRA Raval — polska strona i wymiary

    Producent · PL · Odczyt: 2.11.2026

    https://www.cupraofficial.pl/samochody/raval